flaga unii

czwartek, 30 listopad 2023 10:18

Kongres Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych 2023! Wyróżniony

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że firma Coframa miała zaszczyt wziąć udział w prestiżowym Kongresie SDCM (Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych). Jesteśmy z dumą członkiem tego wyjątkowego wydarzenia, które stanowi doskonałą platformę do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem oraz nawiązywania cennych kontaktów biznesowych.

Dziękujemy serdecznie za możliwość uczestnictwa w tak profesjonalnym evencie, który dostarczył nam nie tylko inspirujących perspektyw z zakresu rozwoju strategicznego i zarządzania kryzysowego w branży motoryzacyjnej, ale także umożliwił wymianę myśli z liderami tej dziedziny. Była to dla nas nieoceniona okazja do poszerzenia horyzontów i zdobycia nowych spojrzeń na wyzwania, jakie stoją przed firmami w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym.

Jesteśmy pełni wdzięczności za profesjonalną organizację Kongresu SDCM oraz zaangażowanie wszystkich uczestników, co sprawiło, że nasze doświadczenie było wyjątkowe. Wyrażamy również uznanie dla całej społeczności SDCM za tworzenie takiej platformy, na której mogą spotkać się eksperci, przedstawiciele firm oraz inni profesjonaliści, aby wspólnie wspierać rozwój i skuteczne zarządzanie w dynamicznym otoczeniu biznesowym branży motoryzacyjnej.

Dziękujemy jeszcze raz za możliwość udziału w Kongresie SDCM i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

 

 _J2A0158_aaa.jpg

 _J2A0416aaa.jpg

 

 

      Gazele 2015 RGB       gazele white1

Copyright 2021 ? coframa.pl | All rights reserved

ul. Świerkowa 32, 62-020 Rabowice | woj. wielkopolskie
tel.: 613071001 | email: biuro@coframa.pl | NIP: 9511979805