flaga unii

Zgłoszenie serwisowe - naprawy pogwarancyjne/odpłatne

Jak zgłosić reklamację?
Aby Państwo, jako nasi Klienci, mogli dochodzić swoich praw w ramach reklamacji zakupionych towarów, prosimy o zgłaszanie reklamacji poprzez dostępny poniżej formularz, podając wszystkie wymagane dane. W przypadku pytań lub wątpliwości nasi konsultanci z Biura Obsługi Klienta są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach
8:00 - 16:00
pod numerem telefonu +48 61 307 1001


Urządzenia do ogumienia, klimatyzacji i inny sprzęt mobilny (poza podnośnikami) naprawiamy w serwisie centralnym w Rabowicach. W przypadku naprawy u klienta doliczony zostanie dodatkowy koszt dojazdu serwisu, wyliczany indywidualnie w wysokości 500-1000 zł netto.
W przypadku braku odbioru towaru lub akceptacji kosztów naprawy w terminie 7 dni, właściciel urządzenia zostanie obciążony kosztami magazynowymi:
w przypadku sprzętu małogabarytowego do 1 palety, w wysokości 10 zł netto/dzień, przy sprzęcie gabarytowym, w wysokości od 50 zł/dzień.
Koszty w/w zostaną dorzucone automatycznie do kosztów naprawy urządzenia.

1. Dane Klienta

Proszę wprowadzić nazwę firmy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

2. Szczegółowy opis wady/przyczyna reklamacji*

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Termin rozpatrzenia reklamacji biegnie od momentu otrzymania wszystkich, czytelnych danych.

Coframa sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych osobowych znajdujących się w formularzu i są one przetwarzane m. in. w celu wykonania Twojego zapytania. Informacje o Twoich prawach, danych kontaktowych naszych i inspektora ochrony danych, podstawie prawnej przetwarzania, odbiorcach Twoich danych, okresie przechowywania oraz dobrowolności podania danych i konsekwencjach ich niepodania znajdują się tutaj

 

      Gazele 2015 RGB       gazele white1

Copyright 2021 ? coframa.pl | All rights reserved

ul. Świerkowa 32, 62-020 Rabowice | woj. wielkopolskie
tel.: 613071001 | email: biuro@coframa.pl | NIP: 9511979805