flaga unii

niedziela, 15 kwiecień 2018 20:25

Wyposażenie dla autoryzowanych serwisów Wyróżniony

Coframa od ponad osiemnastu zajmuje się kompleksowym wyposażaniem warsztatów. - Działalność zaczęliśmy od współpracy z firmami olejowymi, które w ramach umów trójstronnych wyposażały serwisy samochodowe i ciężarowe w nasz sprzęt. Na przestrzeni lat zoptymalizowaliśmy ofertę do aktualnych potrzeb rynku - opowiada Beata Broczkowska, dyrektor zarządzający Coframa.

W kraju rośnie sprzedaż nowych samochodów (w 2017 padł kolejny rekord: prawie 500 tyś zarejestrowanych aut nowych), społeczeństwo się bogaci, a skutkiem tego jest silny rozwój dużych serwisów dealerskich.

- Dlatego to właśnie serwisy autoryzowane wyznaczyliśmy sobie jako kolejny ważny w przyszłych latach target. Do jego realizacji bardzo starannie się przygotowaliśmy. Zwiększyliśmy asortyment, m.in. o urządzenia warsztatowe marki Ravaglioli. Wybór marki jest nieprzypadkowy. Jest to największy w Europie producent urządzeń warsztatowych, o najszerszym asortymencie produktów. Kompletność naszej oferty uzupełniają odciągi spalin i instalacje płynów roboczych z monitoringiem olejowym, w którym jako firma możemy pochwalić się wieloletnimi referencjami - dodaje Beata Broczkowska.

W segmencie serwisów dealerskich Coframa posiada już referncje w serwisach takich jak Skoda, Renault, BMW i Mini, Kia, Suzuki, Seat, Toyota, przez co firma dobrze poznała specyfikę tego segmentu klienta.

Wniosek? Jest to klient WYMAGAJĄCY.

Nie chodzi tu tylko o profesjonalną dostawę i serwis urządzeń. Oferowane urządzenia nie tylko muszą być dopasowane do wymogów producenta danej marki, ale też atrakcyjne cenowo. Chodzi przede wszystkim o to, że to klient, dla którego duże znaczenie ma estetytka.

- Ostatnim naszym doświadczeniem z sieci dealerskiej był serwis BMW i MINI firmy In chape w Poznaniu. Poza standardowym wyposażeniem zaprojektowane rozwiązanie instalacji płynów roboczych było pragmatyczne, ale czyste i lekkie. Odciagi spalin zamontowane byly w podłodze, tak by nie zakłócały estetyki całego warsztatu. Bo warsztat to "clou" całego salonu, zresztą często oglądany przez klientów serwisu - dodaje dyrektor zarządzający Coframa.

 

źródło: https://warsztat.pl/artykuly/podglad,66129?podglad=1,66129?podglad=1

 

      Gazele 2015 RGB       gazele white1

Copyright 2021 ? coframa.pl | All rights reserved

ul. Świerkowa 32, 62-020 Rabowice | woj. wielkopolskie
tel.: 613071001 | email: biuro@coframa.pl | NIP: 9511979805