środa, 08 sierpień 2018 20:48

ZAPRASZAMY na AUTOMECHANIKĘ Wyróżniony

Będziemy obecni na najbardziej prestiżowej imprezie motoryzacyjnej w Europie – AUTOMECHANIKA we Frankfurcie, która odbędzie się w dniach od 11 do 15 września.


W ostatnim czasie w ofercie NORTEC znacząco został poszerzony asortyment. Udało nam się rozwinąć sprzedaż naszych urządzeń do krajów europejskich. Narzędzia warsztatowe marki NORTEC to urządzenia dla profesjonalistów! Wizyta na naszym stoisku może być doskonałą okazją, aby nie tylko porozmawiać o naszych produktach, ale również pozwoli ocenić nasz wkład w rozwój sprzedaży i korzyści, jakie może on przynieść Państwa firmie.


Serdecznie zapaszmy na nasze stoisko K42 w hali nr 8.0.


WE INVITE to AUTOMECHANIKA


We will take part in the most prestige automotive exhibition in Europe AUTOMECHANIKA in Frankfurt that takes place from 11th to 15th September.


Recently, the assortment has been significantly expanded in the NORTEC offer. We have managed to develop sales of our products to European countries. NORTEC workshop equipment are for professionals! A visit to our booth can be a great opportunity not only to talk about our products, but also to assess our contribution to the development of sales and the benefits it can bring to your company.


You are welcome to visit our stand K42, hall 8.0.

 

 

Wyposażenie warsztatu samochodowego - podnośnki i wyważarki samochodowe

 

Kliknij i sprawdź status certyfikatu        Gazele 2015 RGB       gazele white1

Copyright 2018 © coframa.pl | All rights reserved