środa, 11 maj 2016 14:10

TD5080WS z certyfikatem TDT

Oferta specjalna Coframy – przy zakupie geometrii TD5080WS z certyfikatem TDT urządzenie diagnostyczne Texa gratis.

5080ws

 

W związku z uzyskaniem przez Coframę certyfikatu TDT na urządzenie do badania geometrii, model TD5080WS marki Ravaglioli firma przygotowała specjalną promocję:
pięciu pierwszych klientów na to urządzenie dostanie dodatkowo w  cenie geometrii - urządzenie diagnostyczne marki Texa Car gratis.

TD5080WS jest produktem europejskiego producenta - Ravaglioli.

Urządzenie posiada 4 aktywne 8-sensorowe głowice pomiarowe, bezprzewodową komunikację w podczerwieni pomiędzy głowicami, komunikację Bluetooth z jednostką centralną, głowice z przyciskami do zdalnego zarządzania, ładowanie akumulatorów głowic po odwieszeniu na wózek, komputer PC, monitor LCD 19”, drukarkę. Wyposażenie standardowe stanowią również uchwyty czteropunktowe, blokada kierownicy, hamulca i obrotnice. Przejrzyste i intuicyjne oprogramowanie do obsługi w języku polskim zawiera aktualną bazę ponad 90 tys. pojazdów, z możliwością tworzenia własnych zapisów. Szybka kompensacja bicia obręczy przez przetoczenie pojazdu (obrót kół o kąt 30°) zapewniająca równie wysoką dokładność pozostałych pomiarów jak kompensacja przeprowadzona w sposób standardowy. Animacje generowane przez oprogramowanie prowadzą operatora poprzez procesy pomiarowe na niemal każdym etapie zaawansowania.


Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: +61 877 05 06 lub mailowy: biuro@coframa.pl

 

Karta Katalogowa

Wyposażenie warsztatu samochodowego - podnośnki i wyważarki samochodowe


Kliknij i sprawdź status certyfikatu        Gazele 2015 RGB

Copyright 2018 © coframa.pl | All rights reserved